ua en ru

Вода по годинам та повна антисанітарія: Ольга Фреймут показала жахливий стан пологового будинку в Хусті

Вода по годинам та повна антисанітарія: Ольга Фреймут показала жахливий стан пологового будинку в Хусті Фото: Ольга Фреймут (epizod.ua)

Чиновники пообіцяли знайти гроші для ремонту будівлі, яка викликала обурення користувачів у мережі

Ведуча програми "Новий інспектор Фреймут. Міста" показала, як у пологовому будинку Закарпатської області викидають використані голки просто на смітник, в яких умовах доводиться жити майбутнім матусям і як медичний заклад перетворюється на розсадник тарганів.

Після перевірки пологового будинку Ольгою Фреймут в місті Хуст, на стан закладу звернули увагу обласні чиновники. Вони пообіцяли знайти гроші для ремонту, якого тут не було близько 40 років, передає "1+1".

"Вода подається до пологового будинку по годинах, а санітарний стан приміщень залишає бажати кращого", - розповідає Ольга Фреймут.

Користувачі соцмереж також обурені станом пологового будинку. Після перегляду "Новий інспектор Фреймут. Міста" вони почали активне обговорення.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що на реконструкцію водопровідно-каналізаційної системи обіцяють виділити 150 тис. грн. Ще 22 млн планують витратити на те, щоб ввести в експлуатацію новий корпус.

Нагадаємо, що 1-го листопада на "1+1" відбулася прем'єра проекту "Новий інспектор Фреймут. Міста", в якому Ольга Фреймут перевіряє міста України за п'ятьма критеріями – медицина, безпека, освіта, їжа та еліта населених пунктів.

До речі, у Хусті автомобіль Ольги Фреймут "нагородили" образливою наклейкою.