ua en ru

Розкажу, як вбивав вашого сина: батько водія BlaBlaCar розповів про підозрюваного

Розкажу, як вбивав вашого сина: батько водія BlaBlaCar розповів про підозрюваного Вбивство водія BlaBlaCar - батько Тараса Познякова виступив у суді (колаж: РБК-Україна)

Вбивство Тараса Познякова набуло резонансу через причетність так званих "учасників АТО"

Батько загиблого водія BlaBlaCar Тараса Познякова виступив у суді і розповів про свою зустріч з підозрюваним у вбивстві сина Дмитром Голубом. Про це повідомляє видання "Крапка".

Зазначимо, що завершальне слухання над Голубом, якого підозрюють у вбивстві, скоєному 4 квітня 2016 року, відбудеться 24 травня - тоді йому оголосять вирок. Підозрюваному загрожує довічне ув'язнення за розправу над водієм BlaBlaCar, який того рокового дня вирішив взяти двох попутників під час поїздки зі Львова до Києва.

Інший підозрюваний, Луан Кінгісепп, загинув 23 березня від вибуху гранати в київській квартирі.

Перед суддями виступив батько загиблого Олександр Позняков - чоловік розповів про свій моральний стан і про зустріч із Дмитром Голубом у СІЗО. Як зʼясувалось, одразу після затримання (тоді Голуба затримали за викрадення, про вбивство стало відомо пізніше. - Ред.) підозрюваний вдався до шантажу та вимагав 50 тисяч доларів за інформацію про свою жертву.

"Він обіцяв показати, що вони зробили з Тарасом. А я повинен був принести в СІЗО 50 тис. доларів і зняти всі обвинувачення", - розповідає Олександр Позняков.

Розкажу, як вбивав вашого сина: батько водія BlaBlaCar розповів про підозрюваного

Підозрюваний у вбивстві Тараса Познякова Дмитро Голуб (фото: mvs.gov.ua)

Далі батько Тараса розповідає, що вбивця почав вимагати 75 тисяч за інформацію про злочин, тоді Олександр Позняков написав заяву в поліцію про вимагання.

А коли я звернувся до Голуба: "Скажи, що сталося з моїм сином? Навіщо ви це зробили?" - він відповів: "Після заправки ми йому сказали: "Руки на руль". Малий не зрозумів ситуацію, почав опиратись, і я зробив постріл". Він сказав: "Треба було менше смикатися", - згадував Олександр Позняков.

Тоді ж вбивця зізнався батьку Тараса, що він закопав його сина.

Також батько Тараса розвінчав міф про "героя АТО", яким намагався виставити себе Дмитро Голуб. За словами Олександра Познякова, Голуб в зоні АТО займався мародерством і систематично приганяв викрадені там автомобілі.

Розкажу, як вбивав вашого сина: батько водія BlaBlaCar розповів про підозрюваного

Тарас Позняков (фото: facebook.com)

Олександр Позняков розповів, що й досі не може повірити в те, що сталося.

"Який у мене психологічний стан? Коли я приходжу у квартиру і заходжу до кімнати Тараса, я беру його подушку і нюхаю…" - сказав суддям чоловік.

Зазначимо, що понад півтора роки Дмитра Голуба не допускають до засідань через хамську поведінку, погрози та спробу завдати шкоди учасникам суду: під час одного із засідань у Шевченківському райсуді Києва Голуб вирвав дошку з лави, на якій сидів, і кинув її у бік суддів. Тоді він розбив телевізор.

Вбивство водія BlaBlaCar - батько Тараса Познякова виступив у суді (відео: YouTube/Крапка)

Раніше ми писали про те, що Луан Кінгісепп (Лука), загинув від вибуху в київській квартирі на проспекті Науки, 11, яку він орендував.

Вибух прогримів в коридорі, де і знайшли в калюжі крові загиблого Луку. Медики констатували смерть уродженця РФ, жителя Макіївки, Донецької області, якого підозрювали у звірячому вбивстві Тараса Познякова, вчиненому 4 квітня 2016 року.