ua en ru

Рай для кишенькових злодіїв: названі станції київського метро, де найчастіше стаються крадіжки

Рай для кишенькових злодіїв: названі станції київського метро, де найчастіше стаються крадіжки Фото: Кишенькові злодії нападають у столичному метро на найбільш завантажених станціях (travelask.ru)

У поліції розповіли, на яких станціях столичного метро пасажири найчастіше позбавляються своїх гаманців та мобільних телефонів

Крадіжки найчастіше відбуваються на станціях "Вокзальна", "Деміївська" і "Теремки". Об'єктом полювання "підземних" злодіїв в столичному метро є дорогі мобільні телефони і гаманці пасажирів.

У березні співробітники лінійних відділів поліції київського метрополітену зафіксували 43 слуая крадіжок. На "гарячому" вдалося зловити сім зловмисників. В цілому ж з початку року жертвами злодіїв у київському метро стали більше сотні пасажирів. Полюють злодії, в основному, на мобільні телефони і гаманці.

Рай для кишенькових злодіїв: названі станції київського метро, де найчастіше стаються крадіжки

Фото: У лідерах "злодійських" станцій київського метро виявилася і одна з нових станцій - "Деміївська" (112.ua)

У лідерах списку найбільш "злодійських" станцій "Вокзальна", "Деміївська", "Теремки", "Харківська" і "Житомирська". Високий рівень ризику для кишень пасажирів також не пересадочних станціях, де скупчення людей найбільш високо.

Поліцейські зазначають, що криміногенну ситуацію в столичній підземці, порівняно з минулим роком, вдалося поліпшити. Не в останню чергу за рахунок того, що у вагонах метро тепер їздять поліцейські в штатському - для складання протоколу про злочин необхідно зловити злодія на гарячому. Втім, навіть у разі затримання "на гарячому" кишеньковий злодій, як правило, залишається на волі, відбувшись штрафом.

В категорію найбільш безпечних станції поліція віднесла станції "Виставковий центр", "Тараса Шевченка", "Іподром" і "Славутич". В цьому році там не було зафіксовано жодної крадіжки.

Правоохоронці закликають пасажирів бути пильними, ховати гаманці і телефони у внутрішні кишені і без потреби не "світити" ними, щоб не привертати уваги злодіїв.

У разі, якщо ви стали жертвою пограбування, слід звернутися до поліцейського або черговому станції. Крім цього, вкрадені й загублені речі можна знайти у бюро знахідок, розташованому на станції "Нивки".

Раніше ми писали про те, що поліцейські назвали саму "бандитську" станцію київського метро.