ua en ru

"Розбитий телефон та підбита губа": в мережі розповіли про обурливий інцидент в київській лікарні

"Розбитий телефон та підбита губа": в мережі розповіли про обурливий інцидент в київській лікарні Фото: Лікарня (УНІАН)

В одному з медичних закладів столиці завідувач ліктем вдарив жінку

В одній з лікарень Києва завідувач відділенням розбив телефон і губу дочки літнього пацієнта. Про це розповіла на сторінці "Мій Відрадний" в соцмережі Facebook користувач Олена Хом'як.

"І так про наболіле. Хто там писав про поліцію і побори? Ось така сумна ситуація сьогодні зі мною трапилася...Хто не в курсі, я доглядаю за хворим батьком, йому 77 років і він стоїть на обліку в ПНД. Дві доби тому він зовсім зліг, перестав їсти і розмовляти. Вчора викликала швидку, перший раз мені просто кинули трубку, другий раз, коли я почала розмову з ідентифікації оператора і питання "що якщо 77 років, то тихо помирати вдома?" мені все ж надіслали невідкладну допомогу, хоча дзвонила на 103", - розповіла дочка хворого чоловіка.

"Швидка вколола снодійне та знеболювальне і сказала, що завтра прийде дільничний, мовляв, нічого страшного. Сьогодні ближче до 16 з'явилася Погорєлова, нічого не побачила крім "гострого живота" (як потім виявилося такого діагнозу не існує) викликала 103 і пішла геть, приїхала бригада, до речі, лікарі "від Бога" поставили предкаматозний стан і поїхали ми на Медмістечко", - продовжила Олена.

"Там все ніби в нормі, поклали в терапію і тут почалося найцікавіше....Лікарі не чують, що їм кажуть, розповідають мені, що батько має пролежні, хоча людина не лежача і це пухирі незрозумілого походження, на які я їм і вказала. Потім завідувач почав на свій телефон фотографувати мого батька, на резонне питання "навіщо" мовчав, я включила камеру і почала його знімати, він почав тікати. Коли питання стало таким чином (поклали в коридор мотивуючи відсутністю місць у палаті, хоча вони були) він просто почав виривати у мене телефон, я викликала поліцію... 2, 5 години очікування поліції, чотири або п'ять дзвінків із запитанням: "Коли?". Поліція так і не з'явилася", - зазначила вона.

"Підсумок: розбитий телефон, підбита губа (завідувач ліктем вдарив, а лось він здоровий) і батько в коридорі. Думаю завтра писати заяву і скаргу в МОЗ. У кого які думки з цього приводу? Ім'я героя: Кутовий Віталій Виуторович!" – повідомила Олена.

Опубліковано Еленою Хом'як 22 листопад 2017 р.

Відео: Інцидент у лікарні (facebook.com/Елена_Хомяк)

В коментарях вона також додала, що свідками інциденту стали її чоловік, медсестри і дама біля чоловіка.

"Але та почала на мене кричати, що я знімаю і шум піднімаю...медсетри просто мовчать", - розповіла Олена.

"А Кутовий випадково не зав. відділенням? Я з ним теж рік тому зачепилася. Вислухала в свою адресу купу матів . Виродок. У нього взагалі жахливе ставлення до людей. Таких, як він, навіть лікарем назвати не можна. Моральний урод", - зазначили в мережі.

"Розбитий телефон та підбита губа": в мережі розповіли про обурливий інцидент в київській лікарні

Скріншот поста (facebook.com/Елена_Хомяк)

"Розбитий телефон та підбита губа": в мережі розповіли про обурливий інцидент в київській лікарні"Розбитий телефон та підбита губа": в мережі розповіли про обурливий інцидент в київській лікарні"Розбитий телефон та підбита губа": в мережі розповіли про обурливий інцидент в київській лікарні"Розбитий телефон та підбита губа": в мережі розповіли про обурливий інцидент в київській лікарні"Розбитий телефон та підбита губа": в мережі розповіли про обурливий інцидент в київській лікарні"Розбитий телефон та підбита губа": в мережі розповіли про обурливий інцидент в київській лікарні

Скріншот коментарів (facebook.com/Елена_Хомяк)

До речі, у Сумській області судитимуть колишнього головного лікаря, з вини якого загинули 4 пацієнта.