ua en ru

"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)

"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео) Фото: pixabay.com/Arcaion

На місці НП "забив" п'ятиметровий фонтан

У Солом'янському районі Києва прорвало трубу, в результаті чого шматки асфальту почали падати на іномарки, які столяли поруч. Через НП постраждали п'ять автомобілів. Про це повідомляється на сторінці "dtp.kiev.ua" в соцмережі Facebook.

"Небезпечний фонтан у столиці. Пошкоджено понад п'ять авто! НП у Києві на вул. Солом'янська 15: через прорив труби з'явився п'ятиметровий фонтан", - повідомили в мережі.

Небезпечний фонтан у столиці. Пошкоджено більше 5 авто! НП у Києві на вул. Солом'янська 15а: через прорив труби з'явився 5-метровий фонтан. Фоторепортаж. В результаті прориву труби холодної води підтоплено кілька автомобілів, також у декількох машин побиті шибки з-за розлетілися шматків асфальту. На даний момент усунена поломка. На місці працює патрульна поліція, служба порятунку і наш кореспондент Владислав. Надсилайте Ваші фото/відео 0937713333 Viber/Telegram/WhatsApp #дтп #Київ #аварія #фото #сьогодні #хроніка #dtp #dtpkiev #dtpkievua #accident #kiev #kyiv #today #crash #дтпкиев #Солом'янська #прорив #труби #ПП #розбиті #автомобілі

Опубліковано dtp.kiev.ua 24 квітня 2018 р.

Відео: У столиці прорвало трубу (facebook.com/dtp.kiev.ua)

"У результаті прориву труби холодної води підтоплено кілька автомобілів, також у декількох машин побиті шибки через шматки асфальту, які розлетілися", - розповіли в співтоваристві.

"На даний момент поломка усунена. На місці працює патрульна поліція і служба порятунку", - зазначили автори публікації.

"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)

Фото: Прорвало трубу (facebook.com/dtp.kiev.ua)

"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)

Фото: Прорвало трубу (facebook.com/dtp.kiev.ua)

"У столиці забив п'ятиметровий фонтан. НП у Києві на вул. Солом'янської: масштабний прорив труби. Асфальтом побило кілька автомобілів. У Солом'янському районі посеред тротуару прорвало трубу. Асфальт почало розкидати в різні сторони. В результаті потрощило кілька автомобілів", - відзначалося раніше в мережі.

"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)

Скріншот поста (facebook.com/dtp.kiev.ua)

"Розлетілися шматки асфальту": у Києві через прорив труби зруйновано п'ять автомобілів (фото і відео)

Скріншот поста (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Раніше повідомлялося, що у Києві утворився гейзер через прорив труби.

Хайп-таксі #16: як ви оцінюєте якість доріг в Україні (відео: РБК-Україна)