ru ua

"Розваги патріотів": у Москві влаштували бійку моделей в басейні з чорною ікрою

"Розваги патріотів": у Москві влаштували бійку моделей в басейні з чорною ікрою Фото: Басейн з чорною ікрою (Maya Zotova Facebook)

У мережі з'явилося відео, на якому показані бої молодих дівчат в одному з готелів столиці Росії. Повідомляється, що вечірка була підтримана Міністерством культури РФ

У Москві на День 700-річчя російського рубля в "Президент Готелі" піднесли вишукане розвага - бійку молодих дівчат-моделей у чорній ікрі.

На сторінці у соцмережі Facebook одна з учасниць - Майя Зотова - вказала, що дійство відбувалося за підтримки Міністерства культури РФ. Є в її фотозвіті і фото басейну з ікрою

"4 серпня 2016 року в "Президент-готелі" в ресторані "Асамблея" відбулася вечірка Banka - вечірка-презентація урочистого благодійного вечора "Історія російського рубля. Наша любов. Наша енергія", який відбудеться 19 жовтня 2016 року в Державному кремлівському палаці. Організатор - АНО "Агентство з міжнародних проектів у галузі культури, освіти і спорту" (IPCES) за підтримки Міністерства культури РФ", - зазначено в тексті.

Як раніше повідомляв Styler, в Росії оштрафували організаторів виставки Босха за "непристойну" рекламу.

.