ru ua

У дитини ДЦП: в мережі просять допомогти семирічній українці Валерії

У дитини ДЦП: в мережі просять допомогти семирічній українці Валерії Фото: Лялька (РБК-Україна)

Дитині терміново потрібна реабілітація

У мережі просять допомогти семирічній дівчинці Хоменко Валерії, у якої діагностовано ДЦП. Про це написали на сторінці "Група допомоги Лєрочці Хоменко" Facebook.

"Зараз дочка сидить, стоїть, ходить при підтримці за руку, може робити кілька самостійних кроків. Дівчинка росте розумницею, добре розмовляє, любить читати, грати в шашки і малювати. Хоча коли їй був один рік, вона вміла тільки повзати на животі, не сиділа, не ходила. Але зупинятися не можна! Потрібно досягти основної мети - навчитися ходити самостійно і жити повноцінним життям", - розповіла мама дівчинки.

Мама просить всіх небайдужих людей допомогти грошима на реабилитиацию, яку повинен пройти дитина.

"Просимо допомоги у небайдужих людей!!! У сім'ї немає коштів на оплату такого лікування. Врятуйте мою дочку, не дайте їй сісти в інвалідний візок!!! Віримо, що навколо нас є багато добрих сердець, які допоможуть врятувати подальше життя дитині", - просить про допомогу матір.

У дитини ДЦП: в мережі просять допомогти семирічній українці ВалеріїУ дитини ДЦП: в мережі просять допомогти семирічній українці ВалеріїФото: Хоменко Валерія (facebook.com/groups/pomogihomenkolere)

Реквізити для допомоги:

Поповнення карти Приватбанку № 5168 7556 1257 2137

на Кумінова Світлана Сергіївна

МФО банку 305299

КОД ОКПО банку 14360570

Рахунок одержувача – 29244825509100

Як раніше писав Styler, миколаївський "коп" розповів про порятунок немовляти, якого мати кинула в річку.

Нагадаємо, до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, 21 березня, в Броварах презентували першу в Україні пекараню, де будуть проходити навчання і працювати "сонячні люди" (відео: STYLER.rbc.ua)