ru ua

Ребров розкритикував пропозицію Шевченка з приводу збору національної команди

Ребров розкритикував пропозицію Шевченка з приводу збору національної команди Фото: Ребров і Шевченко ()

Тренер "Динамо" висловився проти зимових зборів футболістів

Тренер київського "Динамо" Сергій Ребров прокоментував ідею наставника збірної України Андрія Шевченка, який запропонував організувати взимку збір національної команди.

Про це повідомляє "Сегодня".

"Так, він учора дзвонив мені з цього приводу. Але, як на мене, це нереально. Я йому пояснив свою позицію. Впевнений, така ж позиція у наставника "Шахтаря". Якщо б всі клуби перебували на міжсезонних зборах в одній країні, то я б міг дати згоду на те, щоб відпустити своїх футболістів у збірну на два-три дні. Про це сказав Андрію Миколайовичу. Але якщо всі "збірники" перебувають у різних країнах, на різних частинах континенту, то я не знаю, як реалізувати таку ідею. Думаю, в цьому випадку футболістів у збірну доведеться відпускати, як мінімум, на тиждень", - сказав Ребров.

Також тренер київського "Динамо" повідомив, що ніхто не стане звільняти тиждень на проведення подібного заходу.

"Але ніхто цей тиждень не може вивільнити. "Шахтар" буде готуватися до плей-офф Ліги Європи, ми будемо готуватися до відновлення чемпіонату України. У інших клубів теж є свої плани. Моя думка: провести такий збір в цей час не вийде", - заявив тренер "Динамо".

До речі, Шевченко розповів, чого очікує від матчу "Динамо" - "Шахтар".