"Республіку" таки потихеньку зливають": відомий блогер вказав на серйозний аргумент кінця "ДНР"

Четвер 19 жовтня 2017 15:10
"Республіку" таки потихеньку зливають": відомий блогер вказав на серйозний аргумент кінця "ДНР"
Фото: бойовики "ДНР" (twitter.com GirkinGirkin)

Він заявив, що терористична організація була створена, щоб прикривати мародерство

"ДНР" скоро настане кінець, оскільки її "республіку" таки потихеньку зливають". Про це заявив блогер Денис Казанський на своєму сайті.

"Дениса Пушилина відсторонили від посади керівника центрального виконкому ОД "Донецька республіка", а замість нього на цю посаду була призначена Наталія Волкова. Навесні 2014 року вона виступала проти відокремлення Донбасу, записала відеозвернення на тлі українських прапорів і виступала за те, щоб Донбас залишався у складі України. Щоб було більш зрозуміло, що сталося — ОД "Донецька республіка" це як би правляча партія "ДНР", - написав він.

Відео: Звернення Наталії Волкової з приводу Донбасу (youtube.com/Официальный канал Донецької міської ради)

Блогер зазначив, що такі призначення робляться з подачі Кремля.

"З цього приводу у "ДНРовцев" вже палахкотить. Всі розуміють, що подібні призначення в Донецьку зараз робляться тільки з Кремля. І заміна Пушилина на Волкову — це серйозний аргумент на користь того, що "республіку" таки потихеньку зливають", - написав Казанський.

"Думаю, не потрібно пояснювати, що якщо б за "ЛДНР" стояла хоч якась ідеологія, то таке призначення там було б неможливим. Але так як насправді "ЛДНР" — суто кримінальний проект, штучно створений Кремлем для шантажу України, там можливо все, що завгодно. У мародерів немає переконань. Їм все одно, ким прикривати мародерство і грабежі. Для дурників придумали "прапор ДНР", "республіку", "російську весну". Тисячі маргіналів померли, думаючи, що воюють проти "хохлів". А ця боротьба увінчалася тим, що Владислав Юрійович своїм найвищим велінням завітав керівницю-"хохлушку". Як сумно..." – резюмував він.

Раніше мережа розлютили хворі бойовики "ДНР", полювали на українців.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся