ru ua

Різанина в школі: стало відомо про психологічний стан одного з малолітніх злочинців

Різанина в школі: стало відомо про психологічний стан одного з малолітніх злочинців Фото РБК-Україна

Відзначається, що різанину в школі можна було запобігти

У мережі розповіли про психологічному стані малолітніх злочинців, які влаштували криваву різанину в школі міста Пермі (РФ). Про це повідомляє Life Telegram-канал Mash з посиланням коментар одного організатора нападу.

У виданні зазначають, що різанину в школі в Пермі можна було запобігти.

"Кращий друг організатора нападу Лева Биджакова Єгор і розповів, що був в курсі підготовку акції. Тільки от який саме - він не знав", -пише Mash.

"Взагалі я думав, що він хоче покінчити з собою прямо в школі. Він багато говорив про те, що його всі задолбали, він втомився, все навколо дебіли. Вчора вранці я вийшов раніше з дому і пішов до Леве, я хотів його відмовити від самогубства. Але, коли я прийшов до нього, виявилося, що він вже пішов", - розповів школяр.

Нагадаємо, що у Пермі (РФ) сталася різанина в школі, так звана "поножовщина". Про це повідомляють російські видання. В результаті нападу на школу поранені, за різними даними, від 9 до 11 осіб. Серед постраждалих учні різних класів і викладач.

Повідомляється, що один з підлітків, які влаштували різанину, активно висловлювався в соцмережах в підтримку російського опозиціонера Олексія Навального і називав Росію "країною рабів". При цьому на запитання, чому він підтримує Навального, він відповів, що йому все одно, хто розвалить країну.