ru ua

Різанина в школі: суд ухвалив рішення щодо підлітків з РФ

Різанина в школі: суд ухвалив рішення щодо підлітків з РФ Фото: Ніж (РБК-Україна)

Винуватцям події обрали покарання

В Російській Федерації суд ухвалив рішення заарештувати на два місяці 16-літніх Лева Біджакова й Олександра Буслідзе, які влаштували жорстоку різанину в школі №127 в Пермі. Про це повідомляє "Новая газета".

Засідання суду пройшло у виїзному режимі четвертої міської клінічної лікарні. У цьому медзакладі перебувають двоє нападників (у сусідніх палатах) та постраждала вчителька, якій під час інциденту завдали 17 ножових поранень.

Згідно з рішенням суду, одного з винуватців помістять у лікарняний блок СІЗО, а другий поки перебуватиме на лікуванні в лікарні.

Біджаков і Буслідзе, які влаштували в школі різанину, були допитані слідчими 16 січня. Той факт, що вони завдали тілесні ушкодження учням 4-го класу та вчителю, підлітки не заперечували.

За фактом інциденту Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за статтею "Замах на вбивство двох і більше осіб". Винуватцям інциденту загрожує до 15 років тюремного ув'язнення.

Нагадаємо, 15 січня в Пермі (Росія) в одній із місцевих шкіл учні влаштували різанину. Школярі напали на педагога та інших учнів. У результаті події були поранені, за різними даними, від 9 до 11 осіб.

Раніше лікарі розповіли про стан постраждалої вчительки.

До речі, стало відомо про психологічний стан одного з малолітніх злочинців.