ru ua

У РФ активістку заарештували за зображення Путіна в нацистській формі

У РФ активістку заарештували за зображення Путіна в нацистській формі Володимир Путін (Колаж РБК-Україна)

У Росії дівчину позбавляють волі за картинку Путіна-нациста в соцмережі

У Росії в місті Володимир суд засудив активістку Вікторію Лобову до трьох днів арешту, визнавши її винною в публічній демонстрації нацистської символіки. Про це повідомляє місцеве видання "ПроВладимир".

Причиною арешту стало зображення, опубліковане в соцмережі "ВКонтакте", на якому президент РФ Володимир Путін представлений в нацистській формі.

Раніше Лобову намагалися притягти до адміністративної відповідальності за порушення правил проведення пікету під час антикорупційного протесту 12 червня, організованого російським опозиційним політиком Олексієм Навальним. Суд виправдав активістку і 14 липня той же самий суд розглянув нову справу щодо Лобової за статтею "Пропаганда чи публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки".

Варто відзначити, що на початку червня в місті Тула за цією статтею на сім діб був заарештований волонтер місцевого штабу Навального Іван Полукаров.

Правозахисники повідомляють, що кількість винесених покарань за статтею про демонстрацію нацистської символіки за останні роки виросла в 3,5 рази (майже до двох тисяч).

Раніше повідомлялося, що в РФ заарештували активістку за провокаційне фото Путіна у соцмережі.