ua en ru

"РФ вас зіллє": журналіст розповів, що чекає на всіх любителів "російського світу"

"РФ вас зіллє": журналіст розповів, що чекає на всіх любителів "російського світу" Фото: Прихильники "російського світу" (depms.ru)

Він зазначив, що терористи можуть бути "героями" тільки в історіях про слов'янського хлопчика

Росія "зіллє" усіх любителів "російського світу", як тільки вони стануть непотрібними. Про це заявив український журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці в Facebook.

"Виникає кілька питань: чи варто було воювати за "російський світ", який при першому випадку своїх "захисників" "злив" і зрадив; як так виходить, що воїни "російського світу" не хочуть жити і насолоджуватися радощами цього "російського світу" на окупованому Донбасі, вони ж "врятували" регіон від "фашизму", попутно звільнивши від усіх благ цивілізації", - написав він.

"Насправді, чому ці головорізи не потрібні Росії, зрозуміло, це тільки в історіях про слов'янського хлопчика ці хлопці можуть бути "героями", на практиці вони грабують і вбивають, в тому числі і на російській території", - додав журналіст.

Цимбалюк зазначив, що реальність дуже відрізняється від того, що показують по телевізору.

"Висновок для колаборантів, звичайних та елітних (займаються політикою) простий: РФ вас зіллє відразу ж після використання. Це "російський світ", крихітко. В реальності він сильно відрізняється від ТБ-картинки", - підсумував він.

"РФ вас зіллє": журналіст розповів, що чекає на всіх любителів "російського світу"

Скріншот поста (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

До речі, російський журналіст їдко потроллил РФ. За його словами, громадянство потрібно видавати за результатами тесту.