ru ua

"Ризикуючи власним життям": в зоні ООС український командир врятував пораненого бійця

"Ризикуючи власним життям": в зоні ООС український командир врятував пораненого бійця Ілюстративне Фото: mediarnbo.org

Героїчного воїна представлять до нагороди

Український командир сержант Назар Котис у зоні бойових дій на Донбасі під ворожим вогнем врятував пораненого бійця з свого підрозділу. Про це йдеться на сторінці "Операція Об'єднаних сил" Facebook.

Як повідомили в прес-службі ООС, на Горлівському напрямку противник зробив ведення штурмових дій.

"В ході бою один з українських військовослужбовців отримав осколкове поранення. Противник вів щільний вогонь по опорного пункту, відсікаючи можливість надання пораненому першої медичної допомоги. Ризикуючи власним життям, евакуювати бойового побратима прийняв рішення командир відділення сержант Назар Котис", - сказано в повідомленні.

Бойова машина Назара під вогнем супротивника зробила маневр і під прикриттям вогню свого підрозділу екіпаж врятував пораненого воїна.

"За рішучість та ініціативу, умілі дії у бою особовий склад відділення сержанта Назара Котіса командуванням військової частини представлені до нагород", - відзначили в прес-службі.

"Ризикуючи власним життям": в зоні ООС український командир врятував пораненого бійця

Скріншот поста (facebook.com/pressjfo.news)

У ВСУ підсумували, що ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишається контрольованою.

Раніше повідомлялося, що 16 травня у зоні проведення операції Об'єднаних сил загинув житель Житомира Дмитро Олексійович Рудь. Він був військовослужбовцем 503-го окремого батальйону 36-ї бригади морської піхоти ВСУ. Хлопцеві було всього 19 років.

У квітні Україна втратила 11 захисників