ru ua

Роман Зозуля зробив заяву з приводу своєї кар'єри

Роман Зозуля зробив заяву з приводу своєї кар'єри Фото: Роман Зозуля

Представники футболіста шукають для нього новий клуб

Український футболіст Роман Зозуля повідомив, що дуже задоволений тим, що розірвав робочий контракт з "Райо Вальєкано" і зараз його менеджери підшукують йому новий футбольний клуб. Про це він розповів у коментарі Troublemakers & Ultras Action.

"Всім привіт. Відчуваю себе добре і фізично і морально. Нарешті ця "Санта-Барбара" закінчилася. Можна сказати на душі зараз є якесь полегшення, тому що розірвав контракт з "Райо" і все закінчилося. Дуже сильно втомився від цього всього, але вже все добре. Повернувся в Севілью", - розповів Зозуля на питання про самопочуття.

"Зараз я перебуваю в Севільї, з "Райо Вальєкано" контракт розірваний, я як гравець "Бетіса". Рішенням УЄФА, мені дозволено підписати контракт з командою, в якій відкрито трансферне вікно, в принципі, ніж агенти зараз і займаються - шукають для мене пропозиція, щоб чотири місяці я не просто тренувався, але і ігрова практика була. На даний момент я тренуюся з командою "Бетіс", і шукаю варіанти для продовження кар'єри", - підсумував футболіст.

Як раніше повідомлялося, фанати "Райо Вальєкано" знову влаштували цькування Зозулі.