ua en ru

Романтичний вечір в жіночій компанії: скандальний священик УАПЦ уникнув покарання

Романтичний вечір в жіночій компанії: скандальний священик УАПЦ уникнув покарання Фото: Архієпископ Мстислав (BezTaby.te.ua)

Архієпископ Мстислав продовжує розгульний спосіб життя і не з'являється на службі

Ієрарх Української автокефальної православної церкви архієпископ Тернопільський і Подільський Мстислав (Гук) замість належного покарання за п'яну бійку в нічному клубі, що знаходиться у себе вдома.

Як повідомляє ТСН, журналісти знайшли священнослужителя у власній квартирі, де він вечеряв в компанії жінки. Як пізніше встановилося, остання заміжня і має двох дітей.

"Його неодноразово бачили в не дуже тверезому стані. І не одного. Він далі продовжує те, що робив раніше. Він безтурботно проводить свій час в компанії жінок, своїх кліриків, алкопопу. І таким чином не вважається ні з думкою віруючих, ні з їх почуттями", - розповіла керівник Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, колишнього предстоятеля УАПЦ, Наталія Шевчук.

Крім того, архієпископа постійно відвідував секретар, з яким вони разом їхали за місто, де священика не один раз бачили в нетверезому стані.

"Це вже край... Це вже край... Це вже край.... І тому всі! Вірте Богу, що може я наживу собі ворогів, але буду присікати. І ті подіям, і тих архієреїв. Можу сказати свою думку. Він буде позбавлений усього, звільнений, і якщо архієреї дадуть добро - буде виведений за штат. Але Господь, ми знаємо, що дав людині право на покаяння. І архієрею, і мирянину. І чиновнику. Всім. Ми спробували це. Не сталося, то не сталося. Якщо людина - його вибір, нічий, його вибір ", - прокоментував дії священика предстоятель УАПЦ митрополит Макарій.

Раніше церква винесла вирок гулящему священика з Тернополя.