ua en ru

Ярош прокоментував дії свого охоронця, який стріляв у таксиста

Ярош прокоментував дії свого охоронця, який стріляв у таксиста Фото: Дмитро Ярош (facebook.com/dyastrub)

Охоронець Яроша Михайло Навроцький відзначив день народження стріляниною по водію таксі

Народний депутат України Дмитро Ярош вперше прокоментував інцидент, який днями стався в місті Кам'янське Дніпропетровської області. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

Нагадаємо, що 14 травня там сталася стрілянина. За інформацією місцевих ЗМІ, в перестрілці брав участь охоронець Яроша Михайло Навроцький. Він нібито прострелив ноги водію таксі, який відмовився традиційно ("Героям Слава") відповідати на привітання "Слава Україні".

"Коли емоції трошки вляглись та є більш-менш об’єктивна інформація, можна зробити короткий коментар. Михайло - не просто мій охоронець, а бойовий побратим, який пройшов Майдан та по-сьогодні бере активну участь в боях російсько-української війни. Під час бойових зіткнень поводив себе героїчно та був прикладом для друзів", - зазначив Ярош.

При цьому, нардеп підкреслив, що "участь у війні - не індульгенція, яка звільняє від усіх гріхів".

"Конкретні інструкції як себе поводити, відзначаючи свій день народження він мав і їх порушив. За що буде нести заслужене покарання. Тиснути на досудове слідство і суд, кричати про "зраду" і "політичні переслідування добровольців" не буду. Від правоохоронців вимагав і вимагаю людського ставлення до всіх, без виключення громадян. Юридична і медична допомога Михайлові надається всебічна", - додав він.

Ярош прокоментував дії свого охоронця, який стріляв у таксиста

Скріншот поста (facebook.com/dyastrub)

"Людей прошу з розумінням поставитися до цієї ситуації. На війні ідентифікація "свій-чужий", поняття "справедливо-несправедливо", "правда-брехня" сильно загострюються. Хлопці тримаються роками, а потім в один момент зриваються і наслідки є поганими. Ми не шукаємо жалості, просто просимо про розуміння", - додав Ярош.

Раніше Ярош відверто поговорив з Порошенком про ситуацію на фронті.