ua en ru

Розкішний пентхауз: стало відомо про незадеклароване житло ректора одного з полтавських ВНЗ

Розкішний пентхауз: стало відомо про незадеклароване житло ректора одного з полтавських ВНЗ Колаж РБК-Україна

Власницею апартаментів є дружина ректора

Ректор Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка (ПНТУ) Володимир Онищенко не вніс до декларації квартиру площею 240 кв м, яка оформлена на його дружину Світлану Онищенко. Про це передає zmist.pl.ua.

Журналвсти дізналися, що в 2016 році Онищенко задекларував у своїй власності квартиру в Полтаві площею 53 кв м, а у власності дружини квартиру на 39 кв м.

Проте з реєстру на право власності нерухомістю стало відомо, що Світлана Онищенко є власницею ще однієї квартири в самому центрі Полтави.

Це п’ятикімнатна квартира площею 240 кв м, яка перейшла у власність Онищенко за рішенням Ленінського районного суду міста Полтави наприкінці 2010 року.

"Квартира, як бачимо, зовсім не проста. Охоплює 2 поверхи. Площа всіх кімнат становить понад 121 "квадрат". Лише коридори й сходи мають більший розмір (59,1 кв. м), ніж офіційне помешкання ректора. А площа 3-х санвузлів, 2-х лоджій, балкону і гардеробу (разом 40 кв. м) перевершує метраж другої квартири професорської дружини. Завершує "картину маслом" кухня – радість господині – величиною з кімнату (19,4 кв. м)", - сказано в журналістському розслідуванні.

Розкішний пентхауз: стало відомо про незадеклароване житло ректора одного з полтавських ВНЗ

Фото zmist.pl.ua

Помешкання знаходиться в новому будинку, який має автономне опалення, підземний паркінг, гральні та спортивні майданчики для дітей та інші зручності.

Розкішний пентхауз: стало відомо про незадеклароване житло ректора одного з полтавських ВНЗФото: Будинок, в якому знаходиться квартира ректора (zmist.pl.ua)

Сам будинок розташований поряд з територією університету, де знаходяться його три учбові корпуси. Зараз ці навчальні приміщення звільняють від студентів.

"У Полтаві ні для кого не секрет – надто дорога земля у центрі, щоб здійснювати на ній академічний процес. Хтось уже планує розміщення тут нових будинків для чергової еліти, сформованої з нуворишів (від фр. nouveau riche, новий багач – ред.). З "відкатами" і "бонусами" для поступливих власників старої нерухомості. Схема ж давно відпрацьована", - йдеться в матеріалі ЗМІ.

Нагадаємо, що в мережі повідомили про зловживання чиновників Кабміну, які вирішили купити дорогі авто.