ua en ru

У Росії екстрено госпіталізували відомого актора-уродженця Києва

У Росії екстрено госпіталізували відомого актора-уродженця Києва Фото: flickr.com/moscow-live

Артиста доставили в одну з московських клінік

У Москві вночі 21 травня в одну з клінік у важкому стані доставили 58-річного радянського і російського актора та режисера, уродженця Києва Андрія Харітонова. Про це повідомляє "РенТВ".

За динним видання "Бизнес.Медиа", артистові терміново зробили операцію.

У Росії екстрено госпіталізували відомого актора-уродженця Києва

Фото: Андрій Харитонов (andreyharitonov.ru)

Харітонов народився в Києві. Навчався в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Популярність Харітонову принесла роль Овода в однойменному фільмі. Актор знімався в таких фільмах, як "Зірка і смерть Хоакіна Мур'єтти", "Людина-невидимка", "Таємниця "Чорних Дроздів", "Вільний вітер", "Життя Клима Самгіна" та інших.

Російська актриса Евеліна Бледанс повідомила, що у Харітонова були проблеми зі здоров'ям, однак незважаючи на це, актор не сидів вдома і завжди брався за роботу.

"У нього не все в порядку зі здоров'ям, він називав себе дідусем. Він прекрасний, енергійний, сильний чоловік, підбирає одяг, завжди гарно одягнений, молодо виглядає. Зрозуміло, що роки беруть своє, але, незважаючи на проблеми, він багато знімається, він чудовий партнер, ми багато років граємо вистави, на нього завжди можна покластися. Я бажаю йому здоров'я і вірю, що ми зіграємо ще багато вистав", - розповіла вона.

За словами колеги актора Світлани Томи, ще кілька днів тому Харітонов повідомив, що не зможе виступити на виставі в Санкт-Петербурзі.

"Він сказав, що погано себе почуває і хоче відлежатися вдома", - сказала вона.

Раніше повідомлялося, що улюбленого співака Путіна госпіталізували в лікарню.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією (відео:РБК-Україна)