ru ua

У Росії мріють про тунель під Керченською протокою

У Росії мріють про тунель під Керченською протокою Фото: Тунель (pixabay.com/yusufk53)

РФ хоче побудувати підводний тунель в Крим

Росія мріє побудувати за маршрутом незавершеного Керченського мосту підводний тунель, подібний до того, що проходить між Францією та Великобританією під Ла-Маншем. Про це повідомляє чеська газета Denik.

Повідомляється, що будівництво тунелю частково фінансуватиметься за рахунок приватних коштів, а тому проїзд по ньому буде платним.

За проект нібито готові взятися китайці.

"Вони стверджують, що можуть побудувати тунель за скромною ціною", - написав автор матеріалу "Мрії чи реальність? Китайці хочуть оплатити підводний тунель в Крим".

Автор зазначив, що проектом можуть перешкоджати міжнародні фінансові санкції, у зв'язку з чим виникають обґрунтовані побоювання з приводу реалістичності такого будівництва.

"Санкції проти Росії, ймовірно, не закінчаться. Це випливає з результатів саміту G7, який завершився в Сицилії. На саміті G7 керівники провідних країн погодилися, що будуть наполягати на санкції проти Росії до тих пір, поки вона не виконає Мінські угоди про припинення агресії на сході України та деокупації Криму ", - повідомляється в чеському виданні.

Нагадаємо, Росія після анексії Криму розпочала будівництво моста через Керченську протоку, приблизна довжина якого складатиме 19 км.

До речі, будівництво Керченського мосту призведе до екологічної катастрофи і загибелі дельфінів.