ua en ru

У Росії підлітки побили однокласника з-за його українського походження

У Росії підлітки побили однокласника з-за його українського походження Колаж РБК-Україна

Хлопчик народився в Івано-Франківській області, але вчиться в РФ

У Росії, в одній з шкіл Ленінградської області однокласники били 12-річного хлопчика через його українського походження. Про це повідомляють росЗМІ.

Інцидент стався 17 квітня в кабінеті математики. Однокласники били школяра ногами і руками по голові, знімаючи все, що відбувається на камери своїх телефонів. Відео побиття було опубліковано в інтернеті. Жахливе відео жорстокого побиття дитини однолітками з'явилося в мережі.

За словами сусідів, дитина систематично повертається додому побитим. Причиною називають його походження, хлопчик народився в Івано-Франківській області. Нібито його називають "хохлом" і "ізгоєм", хоча в школі навчається з першого класу. За словами матері, Наталії, вона перебралася в Росію дев'ять років тому, працює соціальним працівником, чоловік військовослужбовець.

"Ми сказали синові в бійки не вплутуватися і не відповідати. Коли він приходив з синцями, то нічого не говорив. Але в той день повернувся сильно побитим, і я пішла в школу. Там мені показали відео. Діти знімають таке і викладають в інтернет", — розповіла мама хлопчика.

У свою чергу директор школи в розмові з журналістами попросила їх "не роздувати".

У Росії підлітки побили однокласника з-за його українського походженняСкріншот відео побиття (росСМИ)

Наголошується, що на історію вже відреагував Слідчий комітет. У школі буде проведена перевірка.

Раніше повідомлялося, що Гройсман обурився "розпусну" книжкою для школярів.

Хайп-таксі #18: ваше ставлення до "евробляхам"