ru ua

У Росії прикутого до візка інваліда засудили до 4,5 років колонії за розбій

У Росії прикутого до візка інваліда засудили до 4,5 років колонії за розбій Фото: Інваліда-колясочника хочуть посадити у в'язницю за розбій (pixabay.com/stevepb)

Чоловіка вважають винним у нападі на людину і викраденні моторолера

У Москві 28-річного інваліда-колясочника Антона Мамаєва, у якого атрофовані м'язи, засудили до 4,5 років колонії за розбій. Про це повідомив блогер Ілля Варламов.

Суддя Тимирязєвського суду столиці РФ Сергій Галкін постановив, що інвалід першої групи, який не може самостійно пересуватися, силою відібрав у колишнього спецназівця моторолер. При цьому, в свої 28 років Антон важить всього 18 кг. У нього спінальна м'язова атрофія, тому поряд з ним постійно знаходиться помічник, якого, до речі, засудили до трьох років в'язниці.

"І ось садисти з прокуратури і суду кидають його у в'язницю. І не треба тут розказувати, що все не так однозначно, що в справі треба розібратися. Є інвалід, який не може перебувати у в'язниці, просто тому, що він там помре", - пише Варламов.

alt

Фото: Антон Мамаєв (varlamov.ru)

За його словами, начальник медчастини СІЗО зізнався, що не знає, як вчинити з Антоном і що з ним робити.

"А скільки таких невинних ці людожери пожирають кожен день в різних містах країни? Скільки людських доль вони не дивлячись ламають? Ми ж помічаємо лише найрезонансніші події", - обурився Варламов.

"Зараз у ЗМІ підняли шум, Антона, швидше за все, випустять в найближчі дні. Але що буде далі? А хто випустить тисячі невинних, які сидять за сфабрикованими справами? Які сидять, тому що прокурорам, слідчим, суддям просто ліньки працювати, лінь розбиратися в справах. Їм простіше зжерти людину і все", - резюмував блогер.

Раніше хакера з РФ засудили до 9 років тюрми у США.