ru ua

У Росії Путіну пророкують насильницьку смерть

У Росії Путіну пророкують насильницьку смерть Володимир Путін (Колаж РБК-Україна)

За словами журналіста, Путіна вб'ють

Російський журналіст Олександр Сотник написав в соцмережі, що президенту РФ Володимиру Путіну не вдасться уникнути насильницької смерті. Публіцист дав кілька порад чолі РФ.

Про це Сотник повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"1. Я приготувався до відключення SWIFT і ввів на території країни якусь карту, за якою підвідомчі холопи могли б оплачувати покупки і податки (власне, Путін вже це робить: "нате вам, холопи, карту "СВІТ"...);
2. Я б відібрав у населення всі іноземні пристрої, які можуть виходити в загальносвітовий Інтернет, зобов'язавши їх або реєструвати в ФСБ, або переходити на що-небудь вітчизняне - скрипуче, допотопний, але своє. Нате вам Чебурнет, тримайте програмне говнообеспечение, і не цвірінькати; 3. Я б оголосив обмін паспортів. (Цього він поки не зробив, але вважаю - зробить.) Бажаючий отримати закордонний паспорт, повинен буде довести свою платоспроможність і заплатити одноразовий податок у 1 млн. (можна познущатися: 2 млн., 3, 4, 5...) рублів. Чиновники з їх сім'ями легко віддадуть такі гроші, вони і так - лояльні, і "в доле", і на гачку. А холопам нєфіг шлятися по закордонах - підчеплять ще що-небудь демократично шкідливий...", - написав журналіст.

За словами Сотника, президента РФ чекає насильницька смерть.

"Все це, думаю, скоро буде реалізовуватися. Що-то вже реалізується, щось- у планах. Єдина заковика: оточення. Воно якось не хоче КНДР в масштабах Росії, і їм зовсім не посміхається вічне поклоніння добланутому лысенькому виродку. Так що грохнуть вони його напевно. По-тихому грохнуть.
Загалом, не хочу я бути на місці Путіна. Погано їм бути. Надто небезпечно. Та ну нафіг...", - підсумував Сотник.

alt

Скріншот з facebook.com/sasha.sotnik

Нагадаємо, що російський журналіст розповів громадянам РФ про війну з Україною.