ua en ru

У Росії дитину з ДЦП не пустили на борт літака

У Росії дитину з ДЦП не пустили на борт літака Фото: Літак авіакомпанії "Перемога" (vk.com/pobeda.aero © Maxo Davion)

У російському аеропорту "Внуково" спалахнув скандал

Московська прокуратура почала перевірку у зв'язку з відмовою російської бюджетної авіакомпанії "Перемога" здійснити повітряне перевезення матері з дитиною з особливими потребами.

Як пише онлайн-журнал StarHit, для реєстрації на рейс Москва-Єкатеринбург в аеропорту "Внуково" підійшла мама з дворічною дитиною. Однак співробітники авіакомпанії відмовилися пускати сім'ю на борт через те, що малюк страждає на ДЦП.

Незважаючи на те, що жінка говорила про недугу при купівлі квитка, представники авіакомпанії послалися на те, що в їх системі нібито стався збій. Вони запропонували мамі з маленькою дитиною альтернативу - вилетіти іншим рейсом вранці того ж дня. Щоправда, в такому разі родині довелося б їхати на інший кінець Москви.

У Росії дитину з ДЦП не пустили на борт літака

Фото: Літак авіакомпанії "Перемога" (vk.com/pobeda.aero © Артем Устюжанін)

"Росавіація вважає за необхідне ретельно розібратися в причинах того, що сталося. Із залученням контрольно-наглядових органів Росавіація здійснить перевірку причин і обставин цього потворного випадку, що є безпрецедентним на тлі тих зусиль, які робляться громадськими організаціями, урядом Російської Федерації і федеральними органами виконавчої влади щодо створення безбар'єрного, максимально комфортного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями", - йдеться в офіційній заяві Росавіації

Пізніше авіакомпанія "Перемога" заявила, що керівник групи з наземного забезпечення буде звільнений у зв'язку з ситуацією, що склалася. На їх думку, працівник був зобов'язаний зробити все можливе, щоб забезпечити транспортування дитини, що страждає недугою.

Раніше у російському аеропорту до паралімпійцям поставилися, як до багажу.