ru ua

У Росії вирішили виплачувати батькам двійнят одну доплату на дитину

У Росії вирішили виплачувати батькам двійнят одну доплату на дитину Фото: Двійнята (pixabay.com-tabakpolska)

Цю ініціативу запропонував президент РФ

У Росії вирішили виплачувати матерям двійнят або трійнят тільки одну матеріальну допомогу на дитину. Про це заявив міністр праці Максим Топілін під час обговорення законопроекту в комітеті Держдуми з питань сім'ї, жінок і дітей, передає Meduza.

"По двійні і по трійні — як ми розуміємо, що діти не народжуються, навіть якщо це двійня, то хтось з'являється першим, хто другим, і перший отримує на першу дитину, другий — на другу", — сказав міністр.

За його словами, нова ініціатива президента Володимира Путіна передбачає щомісячні виплати протягом півтора років тільки на народження першої дитини. Виплати на другу дитину будуть виділятися також протягом півтора років, але вже з суми материнського капіталу. Розмір виплат буде дорівнює величині прожиткового мінімуму для дітей у регіоні.

При цьому отримати обидві виплати зможуть тільки ті сім'ї, у яких середньодушовий дохід не перевищує півтора прожиткових мінімуму працездатного населення в регіоні.

Як раніше повідомлялосяв Україні зареєстровано перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ. У Дніпропетровській області в період з 4 по 10 грудня 2017 року, зареєстровано перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ. Про це свідчить інформаційний бюлетень Українського центру контролю і моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я України.