ua en ru

Росія звинувачує США у підтримці українського "Миротворця "

Росія звинувачує США у підтримці українського "Миротворця " Колаж РБК-Україна

МЗС РФ вважає, що "Миротворець" поширює екстремістську ідеологію

МЗС Росії інформацією про те, що український портал "Миротворець", нібито, розміщений на американських серверах. Про це прес-служба російського міністерства написала на своїй сторінці в Тwitter з посиланням на офіційного представника міністерства Марію Захарову.

"Обурені інформацією про те, що офіційний Вашингтон з жовтня закриває очі на розміщення ресурсів українського порталу "Миротворець" на американських серверах", - сказано в повідомленні.

Росія звинувачує США у підтримці українського "Миротворця "Скріншот поста (twitter.com/MID_RF)

В коментарях до посту з'явилася ще одна запис прес-служби МЗС РФ: "незважаючи на те, що "Миротворець" займається прямим підбурюванням до розправ і поширює екстремістську ідеологію, йому дозволяють спокійно базуватися на американській території".

На цей коментар відповіла прес-служба самого "Миротворця", а також спільнота "Укроп" в Тwitter.

Росія звинувачує США у підтримці українського "Миротворця "

Скріншот коментарів (twitter.com/MID_RF)

У той же час, згідно з даними порталу ідентифікації сайтів, на даний момент "Миротворець" базується в Таїланді.

У Росії вже неодноразово писали про те, що цей сайт, публікує інформацію про людей, що представляють загрозу українській державі і суспільству, або вчинили злочини проти основ національної безпеки, перереєструвався в США і закликали владу Америки блокувати доступ до нього.

"Миротворець" був відкритий в 2014 році і створений за ініціативи Антона Геращенка, колишнього в той час позаштатним радником міністра внутрішніх справ України. Сайт позицирует себе як інтернет-представництво Центру досліджень злочинів проти основ національної безпеки України, світу, безпеки громадян.

У своїй роботі особливу увагу Центр приділяє проявам і сепаратистської терористичної діяльності на території України.

Джерелами інформації для роботи Центру є насамперед загальнодоступні матеріали, розміщуються в мережі Інтернет, друкованих виданнях тощо. Крім того, Центр користується інформацією, яку надають приватні особи на умовах конфіденційності. Згідно чинного законодавства, інформація, що міститься в анонімних зверненнях, в роботі Центру не використовується.

Нагадаємо, що "Миротворец" оприлюднив шокуючу кількість порушників в "Чистилищі".