ua en ru

Росіян будуть саджати за відмову писати доноси

16:42 24.06.2016 Пт
1 мин
Держдума Російської Федерації прийняла законопроект, в якому пропонується покарання за статтею "Неповідомлення про злочин"

Законопроект, запропонований депутатом Іриною Яровою, був розглянутий і прийнятий у третьому читанні, повідомляє "Дощ".

Згідно з документом, за приховування від правоохоронних органів інформації про вчинений злочин, громадянину загрожує покарання у вигляді одного року позбавлення волі.

"Антитерористичний" законопроект передбачає збільшення відповідальності за заклики до терористичної діяльності і виправдання тероризму в інтернеті. Також будуть збільшені терміни і суми штрафів за низкою статей КК РФ і знижує вік кримінальної відповідальності до 14 років.

Раніше президент Росії Володимир Путін похвалив депутатів Держдуми за підтримку законів про анексію Криму.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: