Росіяни розповіли, чого вони найбільше бояться

STYLERLIFE        17.07.2017 - 14:00
Колаж (РБК-Україна)
Колаж (РБК-Україна)

Громадяни РФ хвилюються про ціни і міжнародні конфлікти

Росіяни найбільше турбуються про зростання цін і міжнародні конфлікти. Про це повідомляє Всеросійський центр вивчення громадської думки.

Зокрема, соціологи дізналися у росіян, як вони оцінюють ймовірність появи тих чи інших проблем у своєму житті.

Згодом вони розрахували індекс страхів, який вимірюється в пунктах і може коливатися від -100 до 100. Чим вище значення індексу, тим більш вірогідним здається громадянам РФ виникнення проблеми. Індекс страху зростання цін з травня по червень виріс з 23 до 27 пунктів (у січні - 17 пунктів).

Показник, що демонструє рівень побоювань росіян щодо військових конфліктів, піднявся до 19 пунктів в березні і після цього знаходиться на 19 місці.

На третьому місці опинилися побоювання щодо погіршення здоров'я і труднощі з отриманням медичної допомоги, покупки ліків. Так, відповідний індекс за результатами червневого опитування склав 8 пунктів. Індекс страхів втрати роботи в останні півроку також додав: с - 24 до - 18 пунктів.

Відзначимо, що сімейні конфлікти хвилюють росіян найменше: у рейтингу "страхів" відповідний показник в червні склав - 47 пунктів.

До речі, росіяни привласнили собі чергове історична подія.

Теги: россияне
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся