ua en ru

Росіяни вийшли на мітинг проти Путіна

Росіяни вийшли на мітинг проти Путіна Фото: Мітинг у Воронежі (facebook.com/Татьяна Фролова)

Люди закликали президента РФ "не розпалювати III світову"

У Воронежі в Росії пройшов мітинг проти Володимира Путіна. На акцію, яка відбулася 25 липня, прийшли люди з плакатами, якими закликали президента РФ припинити війну в Україні. Про це повідомила учасниця мітингу опозиції Тетяна Фролова на своїй сторінці в Facebook.

altФото: Люди вийшли на акцію протесту (facebook.com/Татьяна Фролова)

"25 липня 2017 року. Чим більше кремлівська пропаганда буде робити вигляд, що в україні все чудово і переконувати мало мислячих в тому, що президент Путін – наша гордість і надбання, тим огидніша і оскорбительнее це лицемірство для тих, хто мислить, порівнює і намагається протистояти цьому тотальному маренні", - написала вона.

Люди тримали в руках плакати з написами "Свободу політв'язням", "Путін, піди з Сирії, поверни Крим, залиш у спокої Донбас, не розпалюй III світову", "У Росії три біди: дурні, дороги, Путін".

altФото: Мітинг у Росії (facebook.com/Тетяна Фролова)

"Ми вимагаємо змін! Кардинальних змін! Якісної зміни влади! Її постійного оновлення, щоб уникнути застою, клановості, падіння моралі, які нині фактично призводить до морального розкладання суспільства", - додала Фролова.

Раніше російський блогер назвав свою країну "Рашкой-го*няшкой".