«Я вже ніколи не забуду»: Російська журналістка розповіла про поїздку в Київ

Російська журналістка розповіла про поїздку в Київ
Фото: Київ (pixabay.com/Katatonia)

Жінка відвідала українську столицю і поділилася пережитими емоціями

Російська журналістка Олена Рыковцева розповіла, як пройшла її поїздка в Київ. Своїми враженнями вона поділилася на сторінці Facebook.

alt

Скріншот поста (facebook.com/elena.rykovtseva)

«Я не могла не купити цю сумку. Мене по ній можна буде дізнатися в Москві. Це я відводжу на пам'ять про цю поїздку. Це я вже ніколи не забуду, як в перший вечір у Києві сидимо з друзями в барі на вулиці, а потім я заходжу в приміщення і йду повз музикантів, і вони раптом припиняють грати, і один кидається до мене, хапає за руки, дивиться в очі і каже: - Ви злякалися? - Так, - відповідаю чесно. - А я хочу вам подякувати за те що ви робите. Я вас завжди дивлюся. Спасибі», - написала вона.

altФото: Сумка, яку купила Рыковцева (facebook.com/elena.rykovtseva)

Журналістка також розповіла про почуту розмову перехожих, які мислять у шаблоні федеральних російських каналів», але при цьому зазначила, що між росіянами та українцями є істотна різниця. На її думку, громадяни України ніколи не оберуть президента, якщо він їм не подобається.

Продовжуючи розповідь про свою поїздку, Рыковцева зазначила, що коли сідала з жовто-блакитний сумкою в машину до таксиста, де в салоні висіла георгіївська стрічка, вони була здивована.

alt

Скріншот поста (facebook.com/elena.rykovtseva)

«А потім смішно, коли вже реальний московський таксист ставить цю сумку в реальний московський багажник, і я сідаю поруч з ним, і бачу у нього в кабіні георгіївську стрічку, і приречено думаю, ну зараз почнеться. А він каже: - Ви де були? В Києві? І як? Нормально? Ви б краще в Черкаси їхали! Там краще! Там краса! Дніпро шириною в 33 метри, люди добрі, там у мене товариш живе, у нього персики, як кавуни, він мені їх надсилає! - Як надсилає? - це я нарешті устряла. - З провідниками? - Ні, що ви, навіщо, на фотках надсилає! І моїй дружині теж так у них подобається! І вона мені каже, давай московську квартиру здавати і жити в Черкасах!», - процитувала вона розмову.

Нагадаємо, українка відмовилася відпочивати на одному пляжі з росіянами.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся