ua en ru

Російські артисти в Криму: держприкордонслужба відмовилася стежити за виступами в республіці

Російські артисти в Криму: держприкордонслужба відмовилася стежити за виступами в республіці Фото: Stop (linkedin.com)

Перший віце-спікер Парламена Ірина Геращенко обурилася відповіддю відомства

Державна прикордонна служба України не буде проводити моніторинг ситуації з виступами російських артистів на території окупованого Криму.

Про це на ранковому засіданні Верховної Ради України заявила перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

Разом з групою нардепів вона подала відповідний запит до Держприкордонслужби щодо артистів з РФ та "спостерігачів" за "праймеріз" на окупованих територіях. Геращенко сказала, що відповідь відомства була шокуючою.

"Те, що я отримала від Прикордонної служби, просто вражає. У відповіді сказано: у зв'язку з тим, що ви, пані Геращенко та інші народні депутати не вказали дати народження цих лабухів і тих людей, а також не вказали їх імен у латинській транскрипції, ми не будемо їх перевіряти в базі даних", - розповіла Геращенко.

"У нас Україна вже прохідний двір якийсь, що ми не можемо створити в уряді структуру, яка буде чітко моніторити ситуацію з незаконним перетинанням кордону?", - обурилася віце-спікер.

За словами Геращенко, в парламенті вже підготували відповідні запити прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, до Міністерства внутрішніх справ та в МЗС України.

"Нещодавно в сесійній залі (Ради) були бурхливі дискусії про те, чи можна допускати на українську територію тих шансоньєрів і лабухів з Російської Федерації, які до цього збирали (концертні) зали в окупованому Криму. Як ці люди можуть після того як вони незаконно відвідали Крим, приїжджати в Київ і намагатися виступати тут в палаці "Україна"?", – сказала вона.

У свою чергу прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що дасть відповідні вказівки, повідомляє Обозреватель.

До речі, Наташа Корольова буде судитися. Адвокат розповів, як співачка оскаржить заборона в'їзду в Україну.