А як вони думали?: Російські комуністи обурені тим, що Україна називає РФ агресором

Російські комуністи обурені тим, що Україна називає РФ агресором
Фото: Геннадій Зюганов (kremlin.ru)

Зюганов турбується, що в Україні до влади можуть прийти ще більш радикальні елементи"

Лідер КПРФ Геннадій Зюганов вважає, що українська влада не має права називати Росію країною-агресором. Про це повідомляє російське видання ТАСС.

Головний комуніст РФ у свою чергу звинуватив українську владу в тому, що вони, за його висловом, є "шахраями і насильниками". "Вони не мають права взагалі давати оцінки ні нам, ні Росії, тому що вони самі є відвертими шахраями, агресорами і насильниками", - сказав він журналістам. Але як завжди водиться в Росії, коли йдеться про звинувачення на адресу України, він не навів жодних аргументів або доказів своїх слів.

За словами Зюганова, дивно чути з Києва оцінки на цю тему", "коли вони в День незалежності стояли під наглядом міністра оборони США". У той же час він висловлює занепокоєння, що в Україні до влади можуть прийти ще більш радикальні елементи".

Нагадаємо, що в новому законі про реінтеграції Донбасу вперше на законодавчому рівні буде введено поняття "Росія - агресор". Можливо саме цей фактор призвів до нової хвилі істерики в РФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся