ua en ru

Російські туроператори прогнозують Криму провальний сезон

Російські туроператори прогнозують Криму провальний сезон Фото: Крим

Ціни на квитки з російських міст дуже "кусаються"

Асоціація туроператорів РФ повідомила, що в 2017 році субсидовані урядом РФ рейси в окупований Крим будуть виконуватися з 61 міста Росії. Проте, ціни на перельоти з РФ "кусаються" і, скоріше всього, півострів не зможе змагатися з Сочі.

"На даний момент недорогі квитки в Крим на літній сезон вже не знайти. Так, політ напередодні травневих свят (29 квітня) з Москви обійдеться туристам в суму від 10 тисяч рублів в одну сторону. З Санкт-Петербурга на цю ж дату можна знайти квитки за 7-9 тисяч рублів в одну сторону. У Уральських авіаліній квиток з вильотом в Сімферополь з Єкатеринбурга 10 червня обійдеться приблизно 11 тисяч рублів в одну сторону. З Москви в середині червня квитки коштують від 6,6 тисяч рублів. З Санкт-Петербурга від 9 тисяч рублів", – пояснили в Асоціації туроператорів РФ.

У серпні квиток до Сімферополя коштує 11,5 тисяч рублів з Єкатеринбурга в одну сторону. Такі ж квитки на серпень в Крим з Петербурга коштують від 9 тисяч рублів, і від 5,5 тисяч – з Москви.

"Для порівняння, рейс з Москви в Сочі в червні коштує від 5 тисяч рублів в одну сторону, в липні – від 5,9 тисяч рублів, у серпні – від 5 тисяч рублів", – відзначили в АТОР.

Нагадаємо, студентам МДУ пропонують знайти друзів на будівництво Керченського мосту.