ua en ru

Російський блогер назвав свою країну "Рашкою-гі*няшкою"

Російський блогер назвав свою країну "Рашкою-гі*няшкою" Колаж РБК-Україна

Гнів викликало знищення історичної спадщини в РФ

Відомий блогер з Росії Ілля Варламов назвав свою країну "Рашкою-гі*няшкою" через те, на що перетворюються деякі міста. Свій гнів блогер висловив на особистому сайті.

"Коли чергова бл*дь починає говорити, що я бачу тільки погане, що я русофоб, та й взагалі, як я посмів щось там критикувати, ось в такі моменти хочеться взяти цю бл*дь за шкірку і відправити, наприклад, у Вишній Волочек. Нехай побачить у Вишнє Волочке щось хороше і пояснить, яка с*ка захопила місто і дозволяє робити таке. Нехай пояснить, як можна так знущатися над містом і людьми, як можна було продати, зруйнувати, знищити", - написав Варламов.

Блогер опублікував знімок з Вишнього Волочка і зазначив, що це місто він взяв для прикладу – насправді таких місць багато: від Санкт-Петербурга до Хабаровська.

"Як-то наш міністр культури (Микола Мединський ред.) вжив вислів "Рашка-гі*няшка" — він говорив про вітчизняне кіно. Так от, висловлення точний, і Рашка-гі*няшка – це те, на що перетворюються російські міста. А тут ще хор гі*нохранителів намагається виправдати це бл*дство. Тут добре б запропонувати меру Вишнього Волочка звалити нахрен з Росії, але негарно буде по відношенню до інших країн", - підсумував він.

Раніше росіяни присвоїли собі чергове історична подія.