Російський борець цинічно осквернив храм буддиста

Російський борець цинічно осквернив храм буддиста
Фото: Цинічний російський вандал зняв наругу над буддистської святинею на відео (readovka.ru)

22-річний спортсмен помочився в храмі і вдарив у ніс статую Будди, а потім виклав відео про свої "подвиги" в мережу. За це місцеві жителі змусили його вибачатися перед Буддою на колінах

Російський борець з Дагестану Саїд Османів двічі осквернив буддистський храм в місті Еліста, а потім виклав відео з записом своїх дій в соцмережі. За це цинічного хулігана і покарали двічі.

Інцидент произвошел в місті Еліста - столиці Калмикії, де буддизм є домінуючою релігією, 2 квітня напередодні турніру з вільної боротьби. Про це повідомляє МК.

Один з учасників турніру 22-річний спортсмен із Дагестану Саїд Османів у вільний від змагань час разом з товаришами по команді зайшов у храм буддиста, справив там малу нужду і продемонстрував кілька силових прийомів на статуї Будди. Друзі вандала при цьому сміялися і негативно висловлювалися про пам'ятки архітектури релігійного значення. Відеозаписом своїх "подвигів" молодий чоловік з гордістю поділився через ресурс Регіѕсоре.

Побачивши образливі кадри, жителі Елісти зібралися біля готелю, де проживали дагестанські спортсмени. Здійснити самосуд буддистам, налаштованим аж ніяк не мирно, завадили підоспілі превоохранители. Однак вони не стали перешкоджати ображеним жителям Елісти, коли ті зажадали від Османова вибачитися за свої дії, ставши на коліна.

Крім того, що дагестанця змусили таким чином публічно визнати свою неправоту, Османова заарештували на два місяці за "порушення права на свободу совісті та віросповідань".

Борця також назавжди відлучили від участі в професійних змаганнях і тепер вже колишньому спортсмену загрожує до 3 років в'язниці.

Інцидент викликав широкий резонанс. Народу Калмикії вже встигли принести вибачення голова дагестанського уряду Абдусамад Гамидов і батько Саїда Османова.

А турнір з вільної боротьби, на який приїхали спортсмени із-за інциденту скасували.

Раніше в Польщі вандали знищили пам'ятник воїнам УПА.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся