Російський історик повідомив, що Путін спробує "виправити розпад СРСР"

STYLERLIFE        12.11.2016 - 13:16
Фото: Путін і СРСР (topshoping.bg)
Фото: Путін і СРСР (topshoping.bg)

Юрій Фельштинський зазначив, що Росія покладається на політику президента США Трампа

Російсько-американський історик Юрій Фельштинський висловив думку, що з обранням нового президента США Дональда Трампа Росія спробує захопити території чужих держав.

"Кожен раз, як тільки надається "історична можливість" відхопити території інших держав, Росія цим користується. Є серйозний ризик, що прихід до влади Трампа Путін сприйме як чергову можливість виправити історичну помилку" розпаду СРСР", – зазначив Фельштинський, пише Гордон.

Історик підкреслив, що передвиборні заяви Трампа скоротити фінансування американських зовнішньополітичних проектів можуть обернутися новою війною в Європі, особливо з урахуванням нинішнього режиму в Росії.

"Ідея Трампа вийти з усіх конфліктних європейських і близькосхідних проектів, щоб заощадити гроші, в короткостроковому плані може принести користь США. Але в довгостроковій перспективі завдасть великих збитків у форматі можливої нової європейської війни. Європа не може існувати мирно і стабільно без втручання США. Особливо сьогодні, тому що єдиний серйозний дестабілізуючий елемент у сьогоднішній Європі – путінський режим і агресивна політика Росії. Ми це бачили на прикладі російсько-грузинської війни 2008 року. Ми це бачимо на прикладі російсько-української війни", – переконаний Фельштинський.

До речі, Трамп розповів про "прекрасне" листі від Путіна і запланованих переговорах.

 

On Top