ua en ru

"Російський паспорт - не перешкода": скандального намісника "Десятинного монастиря" обрали єпископом УПЦ МП

"Російський паспорт - не перешкода": скандального намісника "Десятинного монастиря" обрали єпископом УПЦ МП Юрій Харон (фото: facebook.com/unionoftheoj)

Обранню священика на високий пост не завадили чутки про російське громадянство

Настоятеля "Десятинного монастиря" на землі Національного музею історії отець Гедеон (Юрій Харон), який "намолився" на Porshe за 1,5 млн, має громадянство Росії і прикривається нелегальним українським паспортом, був обраний єпископом Макарівським УПЦ (Московського патріархату).

"Єпископом Макарівський, вікарієм Київської Митрополії бути архімандриту Гедеону (Харону Юрію Самуїловичу), наміснику храму Різдва Пресвятої Богородиці Десятинного чоловічого монастиря м. Києва", - сказано в повідомленні прес-служби УПЦ (МП).

"Російський паспорт - не перешкода": скандального намісника "Десятинного монастиря" обрали єпископом УПЦ МП

Фото: Юрій Харон (отець Гедеон) (Колаж РБК-Україна)

Обранню на високий пост не завадили чутки про російське громадянство Харона, про що раніше повідомляв нардеп Ігор Луценко.

Луценко зазначив, що Харон є "настоятелем" малої архітектурної форми, яку незаконно побудували на фундаменті Десятинної церкви люди з оточення екс-першого віце-прем'єр-міністра України Сергія Арбузова.

"Харон є громадянином країни-агресора. Це можна побачити по його копії закордонного паспорта, виданого Росією десять років тому. Також Харон має фальшивий український паспорт, виданий (чомусь) аж на Волині", - написав парламентарій.

"Російський паспорт - не перешкода": скандального намісника "Десятинного монастиря" обрали єпископом УПЦ МП"Російський паспорт - не перешкода": скандального намісника "Десятинного монастиря" обрали єпископом УПЦ МП

Документи, що підтверджують російське громадянство скандального священика (facebook.com/igor.lutsenko)

Раніше повідомлялося, що колишній священик УПЦ МП назвав Україну "нулем без Росії".

Трійця в 2018 році: історія та традиції свята