ru ua

Російський письменник накинувся на Костянтина Меладзе

Російський письменник накинувся на Костянтина Меладзе Фото: Костянтин Меладзе

Володимир Голишев звинуватив брата композитора в нечесному суддівстві в російському шоу Голос. Діти

Російський письменник і блогер Володимир Голишев накинувся на Костянтина Меладзе через те, що його брат нібито несправедливо судить пісенне шоу Голос. Діти. Свою думку він опублікував на сторінці в Facebook.

"Українськопідданий блимаючий грузин Костянтин Меладзе добрався і до наших палестина. І тут же всі обіс*ав - відпрацьованим рухом дупи... Те, що сивий Валера лише пальчикова лялька свого брата - секрет Полішинеля. Але вчора блимаюче чмо высунуло-таки свій картопляний ніс з кущів. Його попалили і діти з "команди Валерія Меладзе", і уїдливий Нагієв, і старанний оператор, і всі, всі, всі", - написав Голишев.

Письменник вважає, що через Меладзе з шоу викинули кращих учасників, оскільки він пустив "під ніж" явних фаворитів, щоб пропустити фінал менш талановитих дітей.

"На тлі істерик навколо візочниці досить прикольно спостерігати за жирною грузинської ж*пою, яка без проблем розсілася відразу на дві країни. І с*ре, с*ре, с*ре...Вона скрізь - у себе вдома. Їй ніде перепони немає. Ненавиджу", - підсумував блогер.

Нагадаємо, що Меладзе оцінив шанси O. Torvald на перемогу в Євробаченні 2017.