ua ru

Російський пропагандист розповів про захоплення України

Російський пропагандист розповів про захоплення України Російський пропагандист розповів про захоплення України (Колаж РБК-Україна)

За його словами, "ЛНР" і "ДНР" потрібно об'єднати в "Українську народну республіку"

Росія не повинна обмежитися тільки Донбасом. Про це заявив пропагандист з РФ, директор Центру вивчення Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров в ефірі "Росія 1".

"Для нас є кілька важливих питань. Перший - забезпечення безпеки населення Донбасу. Це в плані репутації нашої країни відіграє колосальне значення", - сказав він.

Відео: Пропагандист розповідає про захоплення України (youtube.com/Сила Слова)

"Я вважаю, що пора нам повністю відмовитися від того, що ми підтримуємо будь-які стосунки з київським "фашистським" режимом, визнати, що Донбас – це, по-перше, повинно бути не дві, а одна республіка – "Українська народна республіка" - представництво українського народу. І треба в повному масштабі розвивати відносини з ними з перспективою визнати Донбас наступником України", - додав Багдасаров.

Пропагандист зазначив, що весь південний схід України має увійти в цю "республіку".

Багдасаров додав, що Київ "породив ціле покоління людей із зсунутою фазою", яке вважає себе особливою нацією, а росіян представляє ворогами.

Раніше стало відомо, скільки росіян має померти на Донбасі, щоб вони помітили війну проти України.