Російський соціолог пояснив, хто здатний повалити режим Путіна

Субота 01 квітня 2017 17:35
Російський соціолог пояснив, хто здатний повалити режим Путіна
Фото: Антикорупційні мітинги в РФ

"Молодь готова до боротьби і самопожертви", - вважає Ейдман

Протест молодих людей в Росії в підсумку призведе до падіння пропагандистської влади. Саме молоді потрібні зміни, тому вона зіграє головну роль у "визволенні країни". Про це у своєму блозі на "Каспаров.ги" пише Ігор Ейдман, відомий соціолог з РФ.

"Путін втратив молодь. Вона стає основною протестного руху. Це об'єктивний процес, зумовлений цілим комплексом причин. Найближчим часом він буде активно розвиватися. У молодих є інформаційні можливості, психологічна готовність і соціальні причини для протесту. Крім того, своєю примітивною і нав'язливою пропагандистської "педагогікою" влади сам провокують молодь на непокору", - зазначив він.

Експерт пояснює, що на молодь не тисне тягар минулого негативного досвіду, як на 40-50-річних.

"Перебудова породила масу надій, що не збулися. Багато лідерів тодішнього демократичного руху зрадили його. Росія замість свободи і демократії отримала нове огидне видання авторитарного режиму. Для мого покоління це стало шоком, який багатьом "підрізав крила", позбавив ідеалізму і волі до опору. Молодь не пережила розчарування і тому готова до боротьби і самопожертви", - упевнений Ейдман.

За його словами, багато з тих, хто вийшли на міські вулиці в неділю, навіть ще не народилися в ті часи, коли "все було поділено".

"Молодим потрібні зміни. Вони мотивовані чинити опір закріпленню нової спадкової аристократії, що складається з діточок путінських клевретів. Адже в цій системі більшості відведена роль безправного плебсу в служінні у нових "аристократів". Зростає популярність серед молоді опозиції і її ідей. Протестувати проти режиму стає модним", - говорить Ейдман.

Саме ці причини соціолог називає головними, за яким російська молодь може зіграти вирішальну роль у звільненні РФ.

"Зрозуміло, зміни настануть далеко не відразу, але в перспективі саме новому поколінню росіян належить знищити путінську систему", - вважає експерт.

До речі, нардеп жорстко відповів на образи Артемія Лебедєва на адресу України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся