ua en ru

Російський студент стрибнув під поїзд "заради хайпу" (відео)

Російський студент стрибнув під поїзд "заради хайпу" (відео) Фото: Метро (РБК-Україна)

Хлопець хотів підняти свою популярність

Студент з Південно-Сахалінська, який приъхав в столицю Росыйськоъ Федерацыъ, вирішив залучити на свою сторінку пыдписникыв за рахунок стрибка під потяг у метрополітені. Про це повідомляє прес-служба московського МВС.

"Друзі студента записали на відео, як потяг проїхав над ним, коли він перебував у жолобі, після чого встав, пройшов по жорсткому шляху і покинув станцію", - йдеться в повідомленні.

Трохи пізніше ролик був опублікував в соціальній мережі. На ньому чути, як молоду людину "повчаэ" оператор.

"Ляжеш чи ні? Ясна річ, боїшся, братан! Ну, ти знаєш, що у тебе вийде. Я тебе не примушую, сам виріши для себе, і все. Тигр, давай, давай! Вуха затуляй", – сказав він.

Після інциденту подію прокоментував і сам студент.

"Я це зробив для того, щоб підняти свою популярність. Заради хайпу. Я, звичайно, шкодую, я не знав, що в результаті екстреного гальмування можуть постраждати люди. Але те, чого я хотів, я добився", - уточнив він.

Також у правоохоронних органах уточнили, що за подібну витівку студенту загрожує адміністративне покарання до 10 діб, або штраф у розмірі 30 тисяч рублів.

Відео: студент стрибнув під метро (Youtube-канал/Россия24)

До речы, в Харкові в переході метро в ніч з 26 на 27 квітня помер невідомий чоловік. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області. Трагедія сталася близько 03:15 ночі в переході станції "Московський проспект". За даними правоохоронців, чоловіку на вигляд було близько 35 років.