"Це я не зупинила війну": Російський волонтер розповіла про загибель молодого сина подруги на Донбасі

Російський волонтер розповіла про загибель молодого сина подруги на Донбасі
Фото: Руслан Конюша (facebook.com/victoria.ivlevayorke)

Росіянка повідомила про загибель сина її подруги

У мережі з'явився пронизливий пост від відомої росіянки, яка сумує про смерть сина своєї подруги. 22-річний хлопець загинув в АТО, захищаючи Україну. Жінка дуже жалкує, що росіяни учасвствуют у війні на Донбасі і вибачається перед подругою. Про це вона написала на своїй Facebook-странице.

"Блядина-війна. Вчора підірвався на міні і загинув український солдат Руслан Конюша, син моєї великої подруги Наді. Ось блядина-війна добралася і до мене особисто. Надя не підходить до телефону, не може говорити, жити не може вона більше, дихати не може. Все втратило сенс. Надя, люба, щедра, коли-то радісна і весела Надя, почорніла тепер від горя, пробач мене - це я, я, я вбила твого сина. Це я не зупинила війну. Я не вибрала іншого президента. Я ще багато чого не зробила, а те, що робила, - було мало і погано. Це на моїх руках тепер вічно буде кров двадцятидворічного Руслана. Повідомлення про загибель Надиного сина прийшло, коли я заходила в метро. Їхала в поїзді, розмазуючи сльози. Пасажири навколо були зайняті - хто читав газету, хтось розмовляв, хтось дрімав.
Було комусь із них справа, що в сусідній країні загинув за всіх нас ще один хлопчина, не знаю. Може, й було.Тільки все одно. Нам вже не відмитися від цього ніколи і нічим. Руслана будуть ховати в закритій труні. Не побачить Надя молодшого з чотирьох синів перед тим, як він піде в землю назавжди. Не можу писати більше, сльози градом котяться, застеляють особа. Прости мене, Надя!", - написала Вікторія.

altСкріншот з посади facebook.com/victoria.ivlevayorke

Нагадаємо, що Захар Прилепін проговорився про майно на окупованому Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся