ru ua

Російський журналіст назвав, на що схожі мітинги в РФ

Російський журналіст назвав, на що схожі мітинги в РФ Фото: Мітинг у РФ (depms.ru)

Кожен раз протести закінчуються жорстоким розгоном

У Росії мітинги нагадують сюрреалістичні цирк Дю-Солей, де "мужики в каптанах мечами і щитами відганяють студентів, що тікають від ментів з качечками". Таку думку висловив журналіст з РФ Аркадій Бабченко на своїй сторінці в Facebook.

"Чому, блін, чому... От я був на чотирьох революціях. Таксим, Майдан, Киргизія, Білий Дім. Кожен раз з першої мілісекунди найперше і головне відчуття - так, це серйозно. Це все по-справжньому. Це дійсно революція. Програють, виграють - ти не знаєш. Але ти точно знаєш, що ці люди готові йти до кінця. Це висить у повітрі. У згорілих машинах. В пляшках з розведеним "ренні". Волонтерів-медиків. У протигазах. В очах. У димі. В саморобній захисту. У всьому. Ти розумієш це з першим вдихом", - написав він.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/babchenkoa

"Чому, чому, блін, в сьогоднішній Росії навіть те, що починається серйозно - ну ось двадцять шосте було ж цілком серйозно, призначили, вийшли, нікого не питали, ініціатива, вимога, згідно з вимогою дії - чому все одно кожен раз це перетворюється в якийсь йоб*ний цирк Дю-Солей, де мужики в каптанах мечами і щитами відганяють студентів, що тікають від ментів з качечками від своїх будиночків Дяківської культури? Де цей системний косяк, який кожен раз перетворює серйозне починання в якийсь абсолютно сюрреалістичний йоб*ний маскарад? Ми нас*али їм у кокошник, славно провели час. Чи правда місце прокляте, чи що", - обурився журналіст.

Раніше у мережі вказали на головне відміну мітингу в РФ.