ru ua

Російський журналіст розповів громадянам РФ про війну з Україною

Російський журналіст розповів громадянам РФ про війну з Україною Фото: Аркадій Бабченко (facebook.com/babchenkoa)

Журналіст розповів, що люди в Росії не помічають війну

Російський журналіст Аркадій Бабченко звернувся до громадян РФ у зворушливому пості. Його він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Російський Facebook і закордон - речі несумісні. Ні, два тижні - ще туди-сюди. Але поєднувати ці два абсолютно перпендикулярних світу більше, ніж на строк подолання точки неповернення у сприйнятті реальності, - вже не рекомендується. Тому що... Ну, ось, живеш собі у звичайному світі. Потім приходиш додому. Відкриваєш Facebook. А там люди вже яке десятиліття намагаються довести самим собі, що вони нормальні. Красовський палко доводить. Кашин. Баронова. Петрановська. Кожен другий. Причому, найголовніше в цьому доведенні - не помічати війну. Ось війна - вона якось сама по собі, а ми - хороші. І це вже саме по собі. Це, звичайно, основна умова. Бо якщо його не дотримуватися, то вся так ретельно вибудовувана теорема руйнується. Відразу. Найважливіше з мистецтв - мистецтво бути стороннім", - написав журналіст.

"А коли говориш - хлопці, взагалі-то, наша країна десять тисяч осіб вбила... Ви можете собі уявити, скільки це - десять тисяч загиблих? Ви можете хоча б приблизно уявити, якого розміру має бути рів, щоб закопати всіх цих убитих нашою з вами країною людей? А тепер сміливо множте це на десять. Тому що у кожного були батьки, сім'ї, діти, друзі. Кожен загиблий - це ще десять чоловік його оточення. З відірваною душею. І це теж вже - на все життя. І це тільки в одній війні. В одній була колись братній країні. Ви взагалі уявляєте, що ми накрутили?" - додав він.

altСкріншот поста (facebook.com/babchenkoa)

До речі, в обласних центрах України вивішують прапори ЄС на підтримку безвиза.