Російський журналіст пояснив, чому Росія нашкодила Україні

Російський журналіст пояснив, чому Росія нашкодила Україні
Фото: Аркадій Бабченко

На думку журналіста, тяжкий стан України на сьогоднішній день обумовлено вторгненням РФ

Російський журналіст Аркадій Бабченко в ефірі "Ехо Москви" розповів, чому Росія вчинила підло по відношенню до України. На думку журналіста, саме РФ перша напала на Україну.

"Ми не знаємо, як розвивалася б ситуація в Україні, якби не було російського вторгнення. Можливо, вона зараз потонула б у олігархічних війнах і реально почала розпадатися. Я допускаю такий варіант. А можливо, ті сили, які кинуті на відбиття зовнішньої агресії, були б спрямовані на внутрішні зміни, і Україна зараз би вже показувала гігантські темпи реформ і зростання. Ми цього не знаємо. Але ми знаємо абсолютно точно, що та ситуація, яка є, є з-за того, що Росія напала на Україну", - заявив опозиційний журналіст.

Бабченко констатує той факт, що в Україні на війні гинуть найкращі.

"По-справжньому страшним цей злочин є тому, що Росія в цій війні утилізувала свої маргинальні верстви населення, а в Україні у цій війні гинули спочатку найбільш пасіонарні, найдіяльніші, найідейніші шари суспільства. Які і могли б робити зміни в країні. Це абсолютна підлість", - переконаний Бабченко.

Як раніше писав Styler, російський адвокат розлучився з дружиною через Надії Савченко.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся