"До Кремля дійшло": Російський журналіст оцінив реакцію американців на приниження від Путіна

Російський журналіст оцінив реакцію американців на приниження від Путіна
Фото: Олександр Сотник

Олександр Сотник написав політичну статтю для американського видання

Відомий опозиційний російський журналіст Олександр Сотник присвятив чергову статтю російсько-американських відносин у зв'язку з виявленими фактами втручання Кремля у передвиборчу кампанію в США. Стаття була опублікована в чиказькому виданні 7 днів, а потім в YouTube з'явилася її жорстка відеоверсія.

"Трамп – не Обама. Він взагалі не інтелектуал. Прямий як шпала. Якщо його образити можна і до вечора не дожити. У цьому сенсі Дональд, у бік якого настільки еротично дихала вся кремлівська братва, – духовно близький, і з тієї ж причини – небезпечний. Але це було б ще півбіди. Справжня біда – в тому, що це раніше Трамп, був вільний у своїх висловлюваннях та уподобання, міг нести будь-яку ахінею і приймати вольові рішення. Відтепер він затиснутий в міцних політичних лещатах, де зліва – рішучість республіканців, праворуч – недобре дихання демократів, а за плечима – гори компромату, які ще належить розгребти. І їх вже розгрібають, виявляючи брудне спіднє", - йдеться в статті.

На його думку, реакція верхівки США на дії РФ однозначна: не можна давати другого шансу вмираючої імперії. А імперії, як відомо, не люблять здихати поодинці, вважаючи за краще забирати з собою в могилу цілі народи.

Питання лише в тому, якщо населення готове разом з нею вирушити "під ніж" Історії – треба йому перешкоджати?

"Хай іде – з прапорами під барабанний дріб. Головне – переконатися в тому, що вона (імперія) подохла. Закопати і забетонувати. Щоб не ворухнуласьі не вилізла назовні ніколи", - робить висновок журналіст.

Нагадаємо, напередодні в інтерв'ю Сотник ТБ москвичі розповіли, що їм дав КрымНаш.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся