ru ua

Російський журналіст "потролив" антиглобалістів, запропонувавши їм переїхати в Іран або "ДНР"

Російський журналіст "потролив" антиглобалістів, запропонувавши їм переїхати в Іран або "ДНР" Фото: Бойовик в "ДНР" (mykolaivka-rada.gov.ua)

У цих місцях є всі умови для тих, кому не догодили міжнародні організації

Російський журналіст Аркадій Бабченко запропонував антиглобалістам переїхати до Палестини, Ірану, Сомалі, "ДНР" або Північної Кореї, куди "проклятий капіталізм не дотягнувся". Питанням про те, чому ж вони не живе в виключених зі світового співтовариства утвореннях, Бабченко задався на своїй сторінці в Facebook.

"А хто-небудь вже зрозумів, чому антиглобалісти всі до єдиного живуть в країнах глобального світу, а не в таких, наприклад, чудових виключених зі світового співтовариства утвореннях, як, скажімо, Палестина, Іран, Сомалі, "ДНР" або та ж прекрасна ізольована від усіх Північна Корея, куди зовсім недавно один антиглобаліст поїхав за щастям і плакатом, а повернувся з ботулізмом і омертвілим мозком і тут же помер", - запропонував Бабченко

alt

Скріншот поста з акаунта facebook.com/babchenkoa

"Ні до однієї корпорації, проклятий капіталізм не дотягнувся, ні тобі ворожої "Ікеі", ні "Тойоти", ні "Еппл", ні Рокфеллерів, ні міжнародних банків. Тільки органічно чиста ручна праця за натуральну їжу. Краса ж. Їдьте, хлопці. Щастя ще є на світі. Чого всі в глобалістському Гамбурзі зібралися? Для мене це загадка", - зазначив журналіст.

Раніше журналіст висловився про родичів убитих і полонених на Донбасі військових РФ.