ua en ru

Російський журналіст закликав заборонити армію РФ

Російський журналіст закликав заборонити армію РФ Фото: Російські військові (mil.ru)

Він вважає, що війська відрізняються жорстокістю і невіглаством

Російський журналіст Аркадій Бабченко вважає, що армію РФ потрібно заборонити, оскільки вона непрофесійна і жорстока. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Журналіст зазначив, що з 1945 року російська армія стала причиною понад 35 війн.

"Наші морські флоти і десантні війська із символів захисту перетворилися в символи найбільш ублюдочної, найбільш паскудної, найбільш зрадницької війни", - написав він.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/babchenkoa

"Наші красені лінкори і точені винищувачі після України та Сирії не викликають більше нічого, крім огиди. Наші танки асоціюються тільки зі знищенням міст в колись близькому країні. Наша синява і блакитні берети нагадують тільки про ублюдочною зраді оточеного противника в Іловайську, коли пообіцяли вихід і розстріляли повірила "слову офіцера" колону. Про паскудних дружин, які відмовляють від своїх "ихтамнетов" за квартиру і гроші. Про десантників-гопників, що пробивають голови журналістам, коли вони знімають, як ті, ка пси, ховають своїх же товаришів по службі під номерками в безіменних ямах", - пише журналіст.

Бабченко зазначив, що після 1945 року Росія влізла в 35 воєн і конфліктів, як мінімум, і жоден з них не був рятівним кроком, тільки загарбницьким.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/babchenkoa

"Наша піхота, автомат Калашникова і комплект" Ратник "асоціюються тепер тільки з хворим на всю голову ублюдком Мильчакова, позирующим на тлі трупів і став символом вторгнення на Донбас. Всі наші паради асоціюються тепер тільки з захопленням, вбивствами, окупацією, зрадою, війною, трупами, трупами, трупами. Немає більше жодної окремої від політики армії. Немає більше жодної еліти військ. Немає більше жодної гордості. Немає більше ніяких збройних сил, які, в гіпотетичній Росії майбутнього, коли ми, типу, прийдемо до влади, будуть служити добру і справедливості", - підкреслює Бабченко.

Раніше російський журналіст розповів, як зробити Бандеру героєм РФ.