ua en ru

Російський журналіст пройшовся по новоспеченому бойовика Прилепину

Російський журналіст пройшовся по новоспеченому бойовика Прилепину Фото: Саша Сотник

Російський письменник вирішив приєднатися до терористів і воювати проти України

Журналіст Олександр Сотник назвав Захара Прілепіна вбивцею, оскільки він вирішив змінити поле діяльності і стати бойовиком "ДНР". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

alt

"Сказали - потрібен батальйон..." Хто сказав? Де сказали? Прилепін виконує накази Захарченки? Або йому хотілки Путіна передали? Не можу назвати Прілепіна цікавим для себе письменником. Швидше - розпіарений лівак-графоман. Але комусь може і подобатись його склад. Тут, вибачте, - смаківщина. Відомо: війні пофіг, хто ти пишеш між перестрілками або просто в окопах гниешь. А вже пулі - і поготів. Але тут війна несправедлива. Загарбницька з боку Росії. Імперська, заснована на фантомних болях і хворобливих фантазіях крадія "урководства", - написав він

"Письменник, який поперся на таку війну, та ще й хизується цим, перестає ним бути. Володіє при цьому талантом - вручає його в лабети диявола. Талант і війна - речі несумісні. На війні визначальні слова - трупи і вбивства. Ти - не письменник, Захар Прилєпін. Ти - вбивця", - резюмував Сотник.

Раніше стало відомо, що російський письменник став бойовиком "ДНР".