ua ru

Російський журналіст "пройшовся" по прихильникам Прілепіна

Російський журналіст "пройшовся" по прихильникам Прілепіна Фото: Аркадій Бабченко

Росіяни висловили "повагу" до одного з ідеологів "русского мира", який поїхав воювати на схід України за "ДНР"

Російський незалежний журналіст Аркадій Бабченко обурився позицією своїх співвітчизників щодо інциденту з письменником Захаром Прилепиным, який став бойовиком "ДНР". Своє засудження він висловив емоційним постом на сторінці в Facebook.

alt

"Я не згоден з Прилепиным, наші погляди розійшлися давним-давно, але не можна не визнати, що його вчинок викликає повагу", - процитував він одного з опонентів.

"Я ось цю ху*ту за вчора-сьогодні прочитав у десятки російських "письменників". Ось прям так і хочеться плюнути в монітор і запитати – та ти е*анулся, товаришу? Напасти на сусідню країну, відкрито заявляти, що ти хочеш захопити її всю, відправити туди чортову тисячу имбецилов і малоліток, озброїти їх, закопати їх там, але встигнути повбивати ними там тисячі людей, а потім настільки головою піти в свою каструлю, що поїхати туди і самому – ось це в тебе викликає "незгода", але "захоплення" і "повагу"? Ти зовсім е*анулся у своїх літературах, так? Морально-етичний дискурс у них, б*ять Незгодні вони", - написав Бабченко.

Раніше журналіст порадив зупинити Прілепіна від участі у війні в Україні.